Як колишні «регіонали» рвуться до Верховної Ради через «Слуг народу»

Про Григорія Миколайовича Калетніка та його сина Ігоря, який за часів Януковича, очолював митницю, а нині переховується в Росії, можна написати не одну статтю.

Останній гучний злочин Калетніка – цинічне знищення економічного коледжу, який підпорядковувався Вінницькому аграрному університету (ВНАУ), де сам Григорій Миколайович значить як президент. Чому не було належної реакції обласної влади – питання залишається відкритим. Історія відбулась у минулому році, а винні не просто залишились безкарними, вони нахабно ідуть до влади, тягнучи за собою своїх «пташенят».

Отже, невеликий екскурс у минуле.

Брацлавський економічний коледж – прогресивний навчальний заклад, який підготував тисячі спеціалістів і фахівців. За керівництва Дмитра Рижманя, який керував технікумом з 90-х років, заклад досяг піку свого процвітання. Було розбудовано потужну інфраструктуру, весь навчальний процес було комп’ютеризовано та оцифровано, у коледжі був чудовий спортзал з сучасними тренажерами, проведено ремонти гуртожитків, які було перетворено в сучасні єврогуртожитки з душовими кабінами, кухнями, пральними машинами. Все було чудово, але…

У 2010-х роках , на технікум поклав око ВНАУ. Хто? «Почесний президент» ВНАУ - Григорій Миколайович Калетнік. Через свої зв’язки в центральних органах влади у Києві, він зробив все аби Брацлавський економічний коледж було приєднано до ВНАУ, разом з іншими коледжами Вінницької області аграрної структури.

Після цього у Брацлавського коледжу почалось нове життя. Вінницький аграрний університет перекрив фінансування, хотів привласнити земельні ділянки коледжу та взагалі знищити коледж, як конкурента економічного факультету ВНАУ. У 2018 році Дмитро Рижмань вирішив відокремитись від ВНАУ. І йому це вдалося зробити. Але злочинці довго склавши руки не сиділи.

Через свої зв’язки Калетнік добився анулювання ліцензії Брацлавського економічного коледжу. А Міністерство освіти та науки узагалі взяло нейтралітет і не переймалось долею коледжу. В результаті, коледж утратив право випускати студентів. А ті хто вступили у заклад не змогли навчатись у ньому, а наявні студенти коледжу втратили можливість закінчити навчання. Заклад загалі припинив існування, а 80 чоловік персоналу одномоментно втратили роботу.

Та на цьому трагічна історія коледжу не закінчується, а лише розпочинається. Розграбування, мародерство та знищення вщент Брацлавського коледжу. Спочатку працівники господарської частини ВНАУ та невідомі особи повиймали вікна і двері навчальних корпусів та гуртожитків. Ще до того невідомі особи, позабирали комп’ютери, ноутбуки, конвектори, інтерактивні дошки, меблі, ліжка, спортивні тренажери. Потім вони ж розпочали вирізати батареї, електричну проводку та сантехніку. Зараз на місті, колись процвітаючого навчального закладу, голі стіни та руїни.

Якщо ВНАУ та її «почесний президент» таки вирішили закрити заклад, то навіщо руйнувати??? Навіщо знищувати??? Це злочин. Це мародерство.

Слідчі органи зобов’язані провести перевірку вищевказаних фактів, та дати оцінку та діяти рішуче, однак…

Це одна кандидатура на вибори до парламенту - «старе обличчя». Але є й нові, про які всі так голосно сьогодні говорять – «молоді, перспективні, достойні, яким потрібно дати шанс та перезавантаження влади».

Що ми маємо? Калетнік не просто йде до влади, але і страхується на той випадок, якщо не проходить. Разом із собою веде вірного Санчо Пансу – Петра Михайленка. Свого друга та соратника, який допоміг у скоєнні злочину у вищезгаданому Брацлаві.

Далі! Однієї людини виявилось малувато, вирішили взяти із собою на той же 18 округ ще більш молодшого та амбітного Павла Довганя.

Все ніби і прозоро. Ось воно свіже обличчя – наш «Слуга народу». Але служити нам ніхто не зібрався. Павло – це ніхто інший, як людина Григорія Калетніка. Його студент, активіст, рупор ВНАУ.


Сьогодні 23-річний Довгань працює заступником директора компанії «Агрономічне». Минулого року компанія на чолі з ним незаконно привласнила сотні гектарів землі села Агрономічного нібито для дослідів університету. Насправді земля перейшла у власність вище згадуваного злочинця Калетніка. А дослідити можна лише те, на скільки мільйонів збагатіє президент університу.


А тепер висновки. Калетнік = Михайленко = Довгань. І це тільки ті, що пішли по 18 виборчому округу. Насправді ж таких молодих, нових, амбіційних по іншим округам також розставили, як шахові фігури на дошці...

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]