Навколо волонтерства Тараса Тополі спалахнув гучний скандал

Фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя у 204-2015 роках назвався волонтером, збирав гроші на допомогу армії, але більшу їх частку витрачував на свої власні потреби.

Про це повідомляє видання «Аргумент».

Підґрунтям для журналістського розслідування стали виписки 2014-2015 років по руху коштів на волонтерській та особистій банківській карточках фронтмена гурту «Антитіла» Тараса Тополі.

З виписок яких випливає, що своє волонтерство фронтмен гурту «Антитіла» та його друг-співпродюсер Сергій Вусик конвертували не тільки в потужний піар своєї групи, але й у чималий особистий зиск і витрачали на власні потреби.

Крім того підприємство Тополі-Вусика «Січ Україна» постачало ТОВ «Київгума» кровоспинні джгути для комплектування армійських аптечок. Причому, ці оборудки були аж ніяк не на волонтерських засадах, звичайна комерція.

Також з наведених фактів випливає, що Тополя придбав собі чималеньку квартиру у Києві площею 111,1 квадратних метрів.

Вже останнього року Тополя і Вусик стали власниками ресторану – ТОВ «Антитіла Ресто» (код ЄДРПОУ 44328979). Основний вид діяльності – «56.10 Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування». Точно вказує на те, що це саме ресторан, а не продюсерський центр.

Прикро, звісно, що цей поодинокий випадок кидає тінь на всю волонтерську спільноту країни, але ж і змовчати про це не можна теж, оскільки всі банківські виписки по карточкам Тополі і Вусика нині є у відкритому доступі.

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Теги
Как Рюмин прикрылся именем Путина Антон Зинаков - жулики разгулялись в кадастре Казнокрад из Спецтехноэкспота Барбул Павел Алексеевич и его агония перед тюрьмой Государственному холдингу ПАО «Россети» хронически не везёт с руководителями... Олег Чеславський и его «FAKEOFF … for the money» Рюмин и Муров: тройка могильщиков ПАО «Россети» «Театр» одного Михалкова Власти Приморья отказались выдвигать Пучкова в Совет Федерации В \"Сумму\" злодейств Магомедовых добавили покушение на призера самбо Громов Алексей Алексеевич Любопытные факты из жизни бывшего управляющего делами президента Владимира Кожина Анатолий Бифов попал под каток Диссернета Кончаловский Андрей Кийко Михаил Анатолий Остапенко Гиндин Диана Молчанов Андрей Силовики придут в «Россети» Барбул Павел Алексеевич: почему не сидит одиозный казнокрад из Спецтехноэкспота? Совокупное состояние богатейших россиян увеличилось еще на $40 млрд Как татары будут вести строительство в Москве Антон Абдурахманов и бесконечная история хищений «Молния» для Олега Белозерова Федеральная служба отельеров Мельниченко «нагревает» «Кучуксульфат» Руслан Ростовцев после допросов начал сливать компромат на Ростехнадзор Золоторудная компания экс-министра Игоря Юсуфова получила отказ от Роснедр – ее подозревают в практике гринмейла Екатерина Павловна Силецкая Плавник Павел Клинцевич Франц