Чиновникам, які торгували місцями для поховання на столичних кладовищах і були викриті СБУ, оголошено про підозру

За матеріалами Служби безпеки України заступнику директора спеціалізованого комунального підприємства «Спецкомбінат ПКПО» та директору одного із столичних комерційних підприємств оголошено про підозру. 
Посадовці  організували схему вимагання хабарів за виділення місць для поховання на кладовищах Києва. Схема діяла більш як півтора року. Суми хабарів коливалися від 3 до 50 тисяч доларів США за місце залежно від району розташування.
Наприклад, «найбюджетніше» провести у останню путь на Лісовому кладовищі – від $3 тисяч, за Військове кладовище на Дорогожичах треба викласти вже від $15 тисяч. А для багатих клієнтів – Байкове кладовище, тут ціна за місце вже сягала від $45 тисяч.


На «ціноутворення» впливали навіть такі деталі, як вбрання, в якому до них приходили клієнти, та автомобілі, на яких вони приїжджали. Чим дорожчі авто і туфлі, тим більше зможе заплатити клієнт.
У протиправній схемі ділки використовували «шифровану» мову, відому лише членам оборудки. Місце на кладовищі для одного померлого називали однокімнатною квартирою, для двох – двокімнатною.
Діяли усі учасники схеми дуже обережно. Інформація про клієнтів та небіжчиків  ретельно перевірялася. І якщо хтось викликав хоч найменшу підозру, у послугах було відмовлено.
Вимаганням грошей за «послуги» займалися двоє посередників-киян, які представлялися працівниками столичних кладовищ. Насправді ж один з них – приватний підприємець, інший – безробітний.  
За інформацією спецслужби, грошові потоки від вимагачів осідали у високих чиновницьких кабінетах місцевої влади і сягали сотень тисяч гривень. У липні цього року Служба безпеки України викрила цю протиправну схему.
Наразі заступнику директора комунального підприємства оголошено про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Директор комерційного підприємства відповідатиме перед законом за ч. 5 ст. 27 (посібництво) та  ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших причетних до протиправної діяльності осіб.
Викриття корупційної схеми проводили співробітники Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області спільно зі слідчими Головного управління Національної поліції у м. Києві та за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

https://m.facebook.com

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Теги
Как Рюмин прикрылся именем Путина Антон Зинаков - жулики разгулялись в кадастре Казнокрад из Спецтехноэкспота Барбул Павел Алексеевич и его агония перед тюрьмой Государственному холдингу ПАО «Россети» хронически не везёт с руководителями... Олег Чеславський и его «FAKEOFF … for the money» Рюмин и Муров: тройка могильщиков ПАО «Россети» «Театр» одного Михалкова Власти Приморья отказались выдвигать Пучкова в Совет Федерации В \"Сумму\" злодейств Магомедовых добавили покушение на призера самбо Громов Алексей Алексеевич Любопытные факты из жизни бывшего управляющего делами президента Владимира Кожина Анатолий Бифов попал под каток Диссернета Кончаловский Андрей Кийко Михаил Анатолий Остапенко Гиндин Диана Молчанов Андрей Силовики придут в «Россети» Барбул Павел Алексеевич: почему не сидит одиозный казнокрад из Спецтехноэкспота? Совокупное состояние богатейших россиян увеличилось еще на $40 млрд Как татары будут вести строительство в Москве Антон Абдурахманов и бесконечная история хищений «Молния» для Олега Белозерова Федеральная служба отельеров Мельниченко «нагревает» «Кучуксульфат» Руслан Ростовцев после допросов начал сливать компромат на Ростехнадзор Золоторудная компания экс-министра Игоря Юсуфова получила отказ от Роснедр – ее подозревают в практике гринмейла Екатерина Павловна Силецкая Плавник Павел Клинцевич Франц