please wait, site is loading

-

Щодо керівників фірми псевдонауковця Петрухіна з Кривого Рогу відкрито кримінальну справу

Поліція Дніпропетровської області зареєструвала кримінальне провадження щодо посадових осіб ТОВ «Науково-дослідне та проектне підприємство «НДГРІ». До їхнього числа відноситься й співробітник Науково-дослідного гірничорудного інституту (НДГРІ) Антон Петрухін, який власне й заснував однойменну з навчальним закладом ТОВку.

anton petruhin петрухін
Антон Петрухін Фото: скриншот

«Як нам повідомили в поліції, проти службових осіб ТОВ «Науково-дослідне та проектне підприємство «НДГРІ» відкрито кримінальну справу за ч. 2 ст. 190 (шахрайство вчинене групою осіб). Дані про злочин внесено до ЄРДР за №12022041710000093», – повідомив активіст ВГО «Стоп корупції» Георгій Жариков.

Об этом сообщает ВЧК-ОГПУ

поліція дніпропетровської області
Знімальна група разом із активістами прибула до Кривого Рогу Фото: СтопКор

У цей же день, 21 лютого Центрально-Міський районний суду м. Кривого Рогу мав розглядати справу щодо Петрухіна та ТОВ «Телерадіокомпанія «Канал центр». Справу про захист ділової репутації, спростування недостовірної інформації та стягнення моральної шкоди. Утім, співробітник НДГРІ на засідання не з’явився.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, заступник директора з економічної, науково-технічної та інноваційної роботи Науково-дослідного гірничорудного інституту (НДГРІ) у Кривому Розі Антон Петрухін створив однойменне підприємство. Це сталося у 2017 році – він заснував ТОВ «Науково-дослідне та проектне підприємство «НДГРІ». Тобто, приватну компанію, яка дублює назву наукової установи, в якій науковець обіймає посаду заступника директора (НДГРІ КНУ) та надає послуги в тій самій галузі.

«Це є абсолютно неприпустимим, особливо враховуючи спорідненість сфер діяльності НДГРІ та вищеназваної ТОВ. Відтак, це може свідчити про можливу наявність у Петрухіна конфлікту інтересів», – зазначив тоді активіст Георгій Жариков, який стежив за махінаціями «науковця».

Додамо, що наразі Петрухін бенефеціарних власників ТОВки.

Читати також:
Екоактивіст Петрухін запропонував перейти на безвибуховий видобуток руди: науковці розкритикували теорію
Поділитись
Автор: Дмитро Слободяник

Источник: Криминал РУ