Під Києвом побудують новий міжнародний аеропорт: усі подробиці

Запланований у Білій Церкві (Київська область) аеропорт повинен отримати статус міжнародного.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Loading...


Про це розповів голова Київської обласної державної адміністрації (ОДА) Олексій Чернишов на прес-конференції 13 лютого, пише “Інтерфакс“.


“Є відома європейська практика розташування аеропортів на невеликій відстані від столиці, які обслуговують лоукости. Наш перший аеропорт “Біла Церква” отримає статус міжнародного і залучить нові авіакомпанії. Вже в цьому році ми розробляємо відповідну документацію, а також плануємо прискорити перетворення цього аеропорту в міжнародний”, – повідомив Чернишов.


За його словами, вже у 2020 році буде розроблятися відповідна документація. Також влада хоче прискорити перетворення аеропорту в міжнародний.
Чернишов додав, що серед іншого планується відкриття пункту пропуску через держкордон, а в подальшому – і будівництво пасажирського та вантажного терміналів.
“Поруч з аеропортом – залізниця, це створить унікальний комфортний хаб для перевізників. Ми очікуємо, що це позитивно вплине на розвиток туризму та економіки України”, – підсумував він.
Попереднє керівництво Мінінфраструктури два роки тому обіцяла, що На Київщині планують побудувати ще один міжнародний аеропорт. Аеродром буде пристосований до вантажних і пасажирських перевезень, а також буде містити сучасний центр по обслуговуванню і ремонту повітряних суден. Орієнтовна вартість проекту на той момент – 52 мільйони євро. Ще раніше в міністерстві розповідали про свої наміри розвивати аеродроми в Гостомелі, Житомирі, Ніжині та Білої Церкви для лоукост-перевезень.


Відстань між Києвом і Білою Церквою становить 85 км. Від “Борисполя” до столиці – 35 км.


Раніше НАРОДНА ПРАВДА ” повідомляла:

Будівельні роботи концесійної дороги Київ — Біла Церква можуть початися вже в 2019 році і триватимуть до 2021 року.Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/13/pid-kyyevom-pobuduyut-novyj-mizhnarodnyj-aeroport-usi-podrobytsi/”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]