Хіти тижня. Жахлива катастрофа у Росії: У Забайкальському краї автобус з десятками туристів впав з мосту

У Росії з мосту на лід впав автобус з людьми

Вранці в неділю, 1 грудня, під містом Чита Забайкальського краю туристичний автобус з 43 пасажирами і водієм впав з мосту на лід річки. Кількість загиблих попередньо оцінюється у 18 осіб. Як написали на сторінці "Силовики" в Telegram, найімовірніше, у автобуса лопнуло колесо, водій не впорався з керуванням і пробив огорожу мосту, зазначають .

Саме на сторінці Readovka уточнили, що загинуло 18 людей. За фактом ДТП Слідчий комітет порушив кримінальну справу за ч.3 ст. 238 КК РФ.

На каналі "RT російською" відзначили, що ще така ж кількість людей постраждала. А сторінці "112" додали, що на місце полетів борт МІ-8 центру медицини катастроф. Автобус "Срєтенськ-Чита" – приватний, він належить ІП "Пнів С.В."

У Мережу вже злили моторошні кадри з місця НП: автобус, вилетівши з мосту, перекинувся і впав дахом прямо на замерзлу річку. Товстий шар льоду пробитий не зміг, що трохи полегшило рятувальну операцію.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/khity-tyzhnia-zhakhlyva-katastrofa-u-rosii-u-zabaikalskomu-krai-avtobus-z-desiatkamy-turystiv-vpav-z-mostu-305871.html”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Теги
  Филиппины Елена Пидгрушная фінал Grayscale шашки Контрабанад логистика Трехсторонняя встреча Николай Ульмер путешествие на мотоциклах футбол и мотоциклы матери Колобков Блеск и падение миллиардера Патоха Шодиева Компромат на британскую королевскую семью русские спецслужбы добыли «благодаря» Кенесу Ракишеву Вентпром снова сотрясают скандалы Альберт Авдолян – горячий секс-скандалист холодного бизнеса МиСиС развал образования – ректор Алевтина Черникова Гороскоп и астрология птахокомплекси Миронівський хлібопродукт Дмитрий Старостин – любимый зек-застройщик Собянина Помісна церква Первым будет нести гроб Путина Собянин. Он и станет хозяином Кремля СЕЧИНСКАЯ БУЛЬДОЖИЦА СВЕТЛАНА РАДИОНОВА МЕТИТ НОВОЕ КРЕСЛО Кузьменко Дугарь ДШВ Анатолий Гиршфельд наживается во время русско-украинской войны гарантії