МАНІПУЛЯЦІЯ СВІДОМІСТЮ АБО ПОЛІТИЧНИЙ ПІАР

7 листопада 2019 р., в численних відео сюжетах ЗМІ та в соціальних мережах була подана спотворена інформація про так зване «побиття» мешканців гуртожитку за адресою м.Київ вул. Польова, 19/8 " ТІТУШКАМИ".

Правоохоронці поводили себе також як то кажуть не по християнськи. До появи першої крові вони просто спостерігали за безладом із вікна автобусів спецпрезначенців, а потім поспішати до виконання своїх прямих обов’язків шляхом найменшого опору, взяти під арешт працівників охоронної фірми прямо з машини швидкої допомоги.

Журналісти направили інформаційні запити до поліції, попросили коментарі у посадових людей і закликали нарешті розібратися у цій історії, крапку у якій мали поставити вже давно, згідно з вироком суду. Натомість досі одні знаки оклику, звинувачення законного власника у рейдерстві та не допущення його до будівлі., вимагання квартир у приватну власність, шантаж. І головне, люди продовжують жити в аварійному гуртожитку, жадібність настільки запаморочила їм голову, що вони навіть не розуміють що наражають себе і свої сім»ї на небезпеку.

Журналісти продовжать розслідування та пильно слідкуватимуть за ситуацією, аби у цій історії все ж перемогла Феміда.

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Теги
  Филиппины Елена Пидгрушная фінал Grayscale шашки Контрабанад логистика Трехсторонняя встреча Николай Ульмер путешествие на мотоциклах футбол и мотоциклы матери Колобков Блеск и падение миллиардера Патоха Шодиева Компромат на британскую королевскую семью русские спецслужбы добыли «благодаря» Кенесу Ракишеву Вентпром снова сотрясают скандалы Альберт Авдолян – горячий секс-скандалист холодного бизнеса МиСиС развал образования – ректор Алевтина Черникова Гороскоп и астрология птахокомплекси Миронівський хлібопродукт Дмитрий Старостин – любимый зек-застройщик Собянина Помісна церква Первым будет нести гроб Путина Собянин. Он и станет хозяином Кремля СЕЧИНСКАЯ БУЛЬДОЖИЦА СВЕТЛАНА РАДИОНОВА МЕТИТ НОВОЕ КРЕСЛО Кузьменко Дугарь ДШВ Анатолий Гиршфельд наживается во время русско-украинской войны гарантії