Депутат, з якого зняли недоторканність, виходить із СІЗО

В ВАКС підтвердили внесення застави за народного депутата Ярослава Дубневича в розмірі 100 млн гривень. Про це повідомила суддя-спікер Апеляційної палати Вищого Антикорупційного суду Інна Калугіна, передає 1News з посилання на РБК-Україна.

Об этом сообщает http://platzdarm.orgПроте в ВАКС пояснили, що на момент ухвалення рішення суд мав тільки підтвердження про внесення 50 млн гривень. Тому рішення про його арешт було законним.


«На момент перегляду рішення слідчого судді Апеляційної палати ВАКС вже були внесені 50 млн гривень застави. Вони стали причиною (застава – ред.) За рішенням першої інстанції. Надалі ще 50 млн було внесено. Але поки ще не встановили час, коли внесли (другу частину застави – ред.) Я так розумію, це було вже після рішення Апеляційної палати. Тобто на момент винесення рішення підтвердження про те, що ці гроші внесено не було», – повідомила суддя-спікер.


У той же час, суддя спростувала інформацію від сторони захисту про нібито незаконне затримання депутата.


«Він заарештований за рішенням суду на сьогодні. Зараз внесено 100 млн гривень застави. Відповідно, 10 зайвих мільйонів підлягає поверненню. Це ухвалою суду повинно повертатися», – додала Калугіна.


Вона також додала, що Дубневича найближчим часом випустять із слідчого ізолятора (СІЗО).


Також суддя-спікер зазначила, що оформлення документів займає деякий час.


«Чому він досі залишається в СІЗО? У СІЗО ще можливо не отримали підтвердження, що гроші надійшли на рахунок. Підтвердження отримають в СІЗО та його повинні звільнити», – пояснила суддя-спікер.


Нагадаємо, 7 листопада Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду відхилила апеляційну скаргу адвоката нардепа Дубневича і заарештувала його до 31 грудня. Також суд змінив суму застави з 100 до 90 млн гривень.


31 жовтня Верховна рада зняла депутатську недоторканність з Дубневича. В залі парламенту йому оголосили про підозру.


1News писало про те, що депутати від «Слуги народу» перед голосуванням за зняття недоторканності з Дубневича вели активну дискусію у телефонних чатах. В результаті частина депутатів підтримала тільки зняття недоторканності, але не затримання та арешт.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/deputat-z-yakogo-znyaly-nedotorkannist-vyhodyt-iz-sizo.html”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Теги
Даровская Дина Догадкин Александр Вавилин Виталий Паскачев Асламбек Шайдаев Рахман хантавирус смертельна хвороба Игорь Скороход Ставницер ПОДПОЛЬНЫЕ РЕЙДЕРЫ ИЗ АО АМЗ ВЕНТПРОМ ЖАЖДУТ РАЗВАЛИТЬ ЗАВОД РАДИ МИЛЛИАРДОВ НАЖИВЫ МММ от «Арксбанк» чтобы «раскулачить» Назарбаев мочит Булата Утемуратова НАСИРОВ ПЕРЕПИСАЛ СОКРЫТЫЕ ДОХОДЫ НА СВОЕГО РЕБЕНКА Лариса Гузеева Кенес Ракишев закупил армию мини-кисилевых для атаки на оппонентов Станислав Кудж – ректор-распильщик с крышей от Ливанова Буславец Альберт Авдолян потерял сотни миллионов на банкротстве «Межрегионсоюзэнерго» коронавірус у тернополі Анатолій Дублик Азія ломбард Граница Украины Охранительный энергетик Сын руководителя ФСО Евгения Мурова возглавил ФСК карантини вїзди Как Кенес Ракишев попользовал Дикаприо Юрий Моша рассказал о покупке недвижимости в США Игорь Ляховец