Разумков назвав першого "кнопкодава" у новій Раді

Разумков назвав першого
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков назвав неприпустимим неперсональне голосування народного депутата-самовисуванця Олександра Ковальов.
Про це Разумков сказав під час засідання парламенту в середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Шановні народні депутати, вчора, 10 вересня, на ранковому засіданні Верховної Ради під час голосування за президентський законопроєкт про імпічмент громадським рухом "Чесно" зафіксований перший випадок кнопкодавства у Верховній Раді України ІХ скликання. З чим я вас і вітаю, на жаль. Я сподіваюся, що після того, як ми приймемо всі необхідні закони, які ми так з вами обіцяли народу України, це вже буде неприпустимо і неможливо у Верховній Раді", — сказав спікер.

Разумков зауважив, що вимоги статей 84 Конституції та 37, 47 Регламенту Верховної Ради порушив позафракційний народний депутат, самовисуванець-мажоритарник Олександр Ковальов. "Хочу зауважити, що такі дії є неприпустимими, і сподіваюсь, що такого не буде у Верховній Раді", — зазначив Голова ВР.

Деякі народні депутати в сесійній залі зауважили, що після цього випадку варто переголосувати закон про імпічмент. На це Разумков відповів, що голосувати повторно треба було б у разі, якби це було конституційне рішення.

Як повідомлялося, 10 вересня Рух "Чесно" зафіксував перший факт кнопкодавства у ВР 9-го скликання — з боку мажоритарника-самовисуванця з Донеччини Олександра Ковальова. Сталося це на ранковому засіданні ВР під час голосування за президентський законопроєкт про імпічмент.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2777962-razumkov-nazvav-persogo-knopkodava-u-novij-radi.html”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Теги
  закон   штраф Никополь  завод  Мыльный пузырь банды Лося Рынок шкур МИЛЛИАРДЕРЫ ИЗ СОВЕТСКОЙ ЗОНЫ Тиллерсон Друзья Мехти Мамедова на коротком поводке БЛИЗКИЕ К EMC КОМПАНИИ ОБЕСПЕЧИЛИ ТРЕТЬ МЕДИЦИНСКИХ ЗАКУПОК МОСКВЫ регионалка и просто совок Татьяна Корост: коммунистка На смену \"кущёвским\" пришли \"бударинские\" Юрий Вознюк: доверится ли Ровенщина жулику еще раз? один раз за доллары Рустэм Магдеев дважды продал предприятие ВПК \"ГЛУШЕНИЙ КАРП\": ПІДПОЛКОВНИК ПОЛІЦІЇ КАРПЮК З ВАЖКОГО ПОХМІЛЛЯ ПРОКИНУВСЯ У СІЗО Камыстинский район Владислав Бухарев: глава СБУ или нардеп – кем станет? Хитромандатный депутат Михаил Головко и игра на все фронты Андора признаки по рейдерство: грязный политик Виктор Тимошенко Отец тендерной мафии Антон Яценко не желает уходит из власти Экс-гебурнатор Александр Фищук решается: бежать из страны или идти в нардепы не прекращая коррупцию Николай Федорук: от мэра в нардепы Пир \"Россетей\" во время чумы Кто похоронил украинскую армию? Андрей Портнов и Иван Гранцев