10 сюрреалістичних місць, які існують насправді


А

Озеро Абрахам (Lake Abraham)

Крижані бульбашки, які утворюються під озером Абрахам в Альберті, Канада, просто заворожують.

Люопін, Китай (Luoping, China)

В окрузі Люопін можна знайти мальовничі рапсові поля. Їх ідеальний жовтувато-зелений відтінок контрастує з рожевим небом, створюючи одне з найкрасивіших видовищ у світі.

Ахалский велаят, Туркменістан (Ahal Province, Turkmenistan)

Місце під назвою “Ворота” (Derweze) відоме серед місцевих жителів як двері в пекло. У цьому місці метан просочувався з землі, тому геологи підпалили його в надії, що він згорить. Але горить він вже більше 40 років!

Мачу-Пікчу, Перу (Machu Picchu, Peru)

Жоден список подорожей не буде повним без одного з найбільш приголомшливих місць в світі – Мачу-Пікчу.

Острів Пасхи, Чилі (Isla de Pascua, Chile)

Багато хто забуває про острів Пасхи біля узбережжя Чилі, плануючи свою подорож. Але це місце ні в якому разі не можна пропускати. Там ви можете знайти один з найпрекрасніших краєвидів в світі.

Бонн, Німеччина (Bonn, Germany)

Цю мальовничу вулицю в невеликому містечку Бонн у Німеччині називають The Cherry Blossom Avenue (з англ. “Авеню вишневого кольору”).

Вайомінг, Сполучені Штати (Wyoming, United States)

Башта Диявола у Вайомінгу виглядає особливо заворожуюче взимку, коли на землі лежить сніг.

Патагонія, Аргентина (Patagonia, Argentina)

Мармурові печери на озері Хенераль-Каррера в Аргентині відомі своїми дзеркальними стінами і кристально-чистою водою. Відвідання цього місця забезпечить незабутні враження.

Беліз (Belize)

Величезну блакитну діру посередині океану поряд з островом Беліз можна побачити тільки під час польоту на вертольоті, але воно того варте.

Салар-де-Уюні, Болівія (Salar de Uyuni, Bolivia)

Салар-де-Уюні – це найбільший в світі солончак. Це місце, де ви в прямому сенсі можете гуляти по хмарах, оскільки вони відображаються в солі. Ця пустельна територія простягається на 11 000 квадратних кілометрів.


Джерело статті: “https://variat.com.ua/10-syurrealistichnix-misc-yaki-isnuyut-naspravdi/”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Теги
Андрей Михайлович Рябинский: аферист ограбивший бюджет России Как именно Павел Ливинский служит интересам Сергея Собянина ПРОСТИТУТКА РАМИНА ТАИПОВА ИЗ КАЗАХСТАНА ПОКОРЯЕТ МОСКВУ Аграрный ректор-рейдер Владимир Ладыка хочет снова в Раду Контрабандист Рувин Пятая колонна: Роман Мацола и любимое пиво Путина \"Сервис-Паустовский\" Папа-фест Ясенево Учайкин Резервный «решала» Роман Романюк Андрей Симановский: обманчивый «Сима-ленд». Часть 2 Мутные схемы Трампа и Назарбаева прикрывал Тевфик Ариф віддалена робота Здоровий спосіб життя Мишустин Аблай Мырзахметов и его темное прошлое Дерибанщик и схемщик с большими амбициями – Валерий Понепалюк підтримка Олигархический авиапарк — 2019 Ермак Денис Спецслужбы России арестовали Кенеса Ракишева. Формально – за педофилию «Фунт» Майкл Джон Фогго Фиорентина девальвация  подельники Павла Крымова скоростной режим захисна маска Гутерреш  Павел Ливинский В Коррупционном Плане ГОЭЛРО: Схемы Откатов В ПАО Россети