Рейдерство і шахрайство у відомстві Малюські: ДБР повідомило причину обшуків у Мін’юсті

За даними слідства, адвокат і співробітники Міністерства юстиції шахрайським шляхом виманили у підприємця 400 тисяч гривень.

Співробітники Державного бюро розслідувань приходили до Міністерства юстиції в четвер, 18 червня, щоб здійснити виїмку документів у рамках кримінальної справи про шахрайство. За даними слідства, адвокат разом зі спільниками з Мін’юсту заволодів 400 тисячами гривень бізнесмена, повідомили в ДБР і Київській міській прокуратурі 18 червня.

До правоохоронців звернувся керівник деревообробної компанії, який у січні 2021 направив дві скарги до Колегії Міністерства юстиції з розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єктів державної реєстрації, територіальних органів Мін’юсту (Офіс протидії рейдерству). Заявник скаржився на дії приватних нотаріусів, які незаконно переоформили на іншого власника нерухомість компанії.

За даними слідства, адвокат вступив у змову із колегою і невстановленими співробітниками Офісу протидії рейдерству та почав вимагати в бізнесмена гроші за прискорення розгляду його скарг. При цьому, як стверджують у ДБР, у зловмисників не було ні можливостей, ні наміру допомагати підприємцю, зазначає ZN.ua.

У рамках слідчих дій оперативники задокументували понад 10 зустрічей адвокатів і підприємця. 17 червня одного з адвокатів затримали при отриманні 10 тисяч доларів. Того ж дня відбулися обшук і виїмка документів в Офісі протидії рейдерству Мін’юсту.

Затриманому адвокату вручили повідомлення про підозру, прокуратура готує клопотання до суду про обрання йому запобіжного заходу.

Дії адвокатів і їх спільників попередньо кваліфікували як шахрайство в особливо великих розмірах у складі групи (ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу). Якщо провину підозрюваних доведуть у суді, їм загрожує до 12 років позбавлення волі.

За даними «Української правди», йдеться про деревообробну компанію «Роїк», а затриманий — це представник адвокатського об’єднання «Цезар» Олександр Світличний. Він також є членом комітету з питань захисту бізнесу і інвесторів в Національній асоціації адвокатів, а об’єднання «Цезар» активно співпрацює з Офісом протидії рейдерству.

Адвокат Масі Наєм повідомив, що Світличний працює з компанією «Інвестохілс Веста», пов’язаною з Павлом Фуксом, на якого накладено санкції РНБО. За словами Наєма, адвокати «Інвестохілс Веста» пов’язані з рейдерською атакою на словацьких інвесторів.

«З колегою Світличним ми перетнулися в справі про рейдерську атаку на наших клієнтів — інвесторів зі Словаччини. Історія банальна — іноземного інвестора за ніч позбавляють законного права власності так звані «чорні нотаріуси»… Ця справа давно вийшла на міжнародний рівень. Посол Словаччини неодноразово піднімав це питання на державному рівні. На жаль, проблему досі не вирішено. Але мені дуже важливо, щоб розслідування у справі колеги-адвоката показало, чи винен він у інкримінованому йому злочині. Може це просто помилка», — написав Наєм у "Фейсбуці" ввечері в п’ятницю.Джерело статті: “http://kuaizoukai.com/25098-02-19-rejderstvo-i-shahrajstvo-u-vidomstvi-malyuski-dbr-povidomilo-prichinu-obshukiv-u-minyusti.html”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Теги
«Город грехов» Олега Бойко Шевцова Татьяна Филиппов Роман Рахимкулов Мегдет пока Питер прощается с Полтавченко Забавный девелопер Андрей Биржин «прячется» в Перми «Dentsu Aegis Network» и «Action» постигли «дзен» Тетяна Соловей Суддя Вовк Зубрицкий Жученко Глубоководный выпуск Березин Андрей Валерьевич: беглый собственник компании Евроинвест выступил с обвинениями в адрес «банды Путина» которому все сойдет с рук? Александр Винокуров — рейдер и аферист Почему губернатор Хакасии не вылезает из «красной зоны» политической устойчивости? чтобы заселить аферистов из Китая Артур Ересько выселил из здания училище Раскрыты денежные схемы брата губернатора Воробьёва Трёхголовые «Россети». Ливинский с Рюминым и Муров на подхвате Шейкин Артём Геннадьевич - компромат и биография Дивиденды Мурова готовят для Ливинского На кого писать заявление Андрею Симановскому? Показания на сенатора: что киллеры рассказали о заказных убийствах в КЧР ШАФРАНные контракты Тайчера Александр Винокуров решил устроить передел фармацевтического рынка Ткачева Анастасия Сандаков Николай Очеретный Артур Недорослев Сергей