В Альфа-Банку Україна розповіли про початок виплат вкладникам Банку "Аркада"

АТ "Альфа-Банк" виступить банком-агентом з виплати відшкодувань Фонду гарантування вкладів фізичних осіб АТ АКБ "Аркада". Виплати гарантованої суми відшкодування здійснюються з 11 вересня відповідно до Загального реєстру вкладників, що мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду.

Об этом сообщает Компромат


Про це повідомила прес-служба банку.


Як вказали в банку, для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам АТ АКБ "Аркада" необхідно:


— звернутися до контакт-центру АТ "Альфа-Банк" за номером (046) 264 63 59 для попереднього запису (вибору зручного відділення та часу відвідування);


— звернутися до відділення АТ "Альфа-Банк", надати оригінал паспорту та оригінал документу про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податку (ідентифікаційний номер).


"Звертаємо увагу на те, що Фонд гарантує вкладникам банку відшкодування коштів за їхніми вкладами, включаючи нараховані відсотки, але не більше суми 200 тис. грн, незалежно від кількості вкладів однієї фізичної особи в одному банку", — зазначили у Альфа-Банку.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/economy/banks/2020-09-17/v-alfabanke-ukrainy-rasskazali-o-nachale-vyplat-vkladchikam-banka-arkada/209493”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]