В Україні відновлюється попит роботодавців на нових співробітників

Зростає попит роботодавців на нових співробітників.

Об этом сообщает FLB

Про це пише “Фактор” з посиланням на дослідження Міжнародного кадрового порталу.

З 1 червня до 14 липня компаніями було розміщено на 47% більше пропозицій про роботу, ніж за аналогічний період навесні.

Сфера. Згідно з пресрелізом за підсумками дослідження, активний попит спостерігається якраз на представників тих сфер, робота яких була неможлива або значно обмежена в період дії основних карантинних обмежень. Так, наприклад, у розглянутий період активніше почали шукати: домашній персонал, працівників у сфері “Туризм, ресторани”, консультантів, банківських працівників, працівників у спортивні установи.

Схожі тенденції спостерігаються і в розрізі активності галузей. У першій половині літа відчутно більше вакансій розмістили роботодавці з таких сфер: “Роздрібна торгівля”,“Фінансовий сектор”, “Електроніка, приладобудування, побутова техніка, комп’ютери та оргтехніка”, “послуги для населення” (салони краси, пошиття, ремонт одягу та взуття, таксі, туристичні компанії, спортивні та фітнес-клуби, центри розваг тощо), “Готелі, ресторани, громадське харчування, кейтеринг”.

Найбільшу кількість пропозицій про роботу розмістили для представників профсфер “ІТ, телеком” (порівняно з весною позиції цієї профсфери дещо ослабли, а частка в загальному обсязі знизилася в межах 1-2%), “Продажі”(менеджерів по роботі з клієнтами, продавців і т.д., навпаки, почали шукати активніше, а частка в загальному обсязі зросла на 3-4%), “Маркетинг”, “Банки” (частка профсфери збільшилася на 1-2%), “Адмінперсонал”, “Бухгалтерія”, “Виробництво” (частка профсфери зменшилася на 1-2%),“Транспорт”, “Початок кар’єри”,“Будівництво”.

Українці все частіше шукають роботу за кордоном. Про це повідомляє Опендатабот. За останній місяць українці на 20% більше стали шукати роботу за кордоном.Джерело статті: “http://factor-news.info/v-ukrayini-vidnovlyuyetsya-popyt-robotodavtsiv-na-novyh-spivrobitnykiv/”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]