Ляшко відвідав свій інтернат в Борзні з нагоди 30-річчя випуску (ВІДЕО)

Олег Ляшко, сидячи за кермом авто, розповів підписникам на Facebook, що прямує на Чернігівщину – до Борзни, де 30 років тому закінчив школу-інтернат.

Об этом сообщает Компромат РУ


Про це повідомляє пресслужба РПЛ.


Політик поринув у спогади, пригадавши, як він, інтернатівський хлопець, заробив на свою першу машину, і коли вперше сів за кермо.
«Водити мене навчив дядя Вася з Луганщини. Вперше я сів за кермо, коли мені було 12 років. На велосипеді навчився пізніше – у 14, а на мотоциклі і досі не вмію, боюся, бо багато друзів розбилися. Перша машина у мене була «восьмьорка», колір – гнила вишня. Найкрутіша машина тоді була. Сам заробив на неї, бо я все життя, з 12 років, працюю. На літо їхав у село на Луганщину і працював у колгоспі. За літо заробляв тоді по 300-400 рублів. Це величезні бабки були», – згадав Ляшко.


Політик розповів, ким стали його однокласники після закінчення інтернату. Вкотре обурився висловлюванню депутатки Третьякової, яка назвала таких, як вони, «дітьми низької якості».


«У нас в класі було 36 учнів. Сироти, з бідних сімей чи з сімей алкашів. Але всі стали людьми. Таня Пшенична – лікар, Олег Пугач, Льоша Фесай, Льоша Олексієнко – військові, Оля Кайрот – поетеса, працює у Борзнянській інтернатівській бібліотеці, Іра Будник – вчителька. Але всі вони на старті були «діти низької якості», бо з бідних і багатодітних сімей. Тому коли ці уроди нас принижують – вони всю країну принижують, бо у нас 90% дітей у бідних сім’ях народилися», – вважає політик.


Олег Ляшко також зізнався, чого йому найбільше не вистачало, коли вчився в інтернаті.


«Інтернат дав мені знання і вміння боротися за себе, за життя. Нічого готового у мене не було, золотих ложок у роті теж не було. Але ж сім’ю не обирають. Я ж не міг вибрати, в якій сім’ї мені народитися – в сім’ї арабського шейха чи в сім’ї простої дівчини з луганського забитого села, як моя мама. Батько з Харкова, покинув маму, коли вона була вагітна мною у 19 років. Ну так склалося. І ось згадую: завжди із заздрістю дивився, коли батьки забирали однокласників, а я залишався на канікули в інтернаті. Звичайно, хотілося, щоб і за мною приїхали і забрали. Так хотілося поїхати додому», – згадав Ляшко.


Нагадаємо, раніше лідер Радикальної партії на своїй сторінці у Facebook жорстко відреагував на заяву Голови комітету Верховної Ради з питань соціальної політики Галини Третякової, яка запропонувала стерелізувати незаможних батьків, щоб ті не народжували дітей «низької якості».


Джерело статті: “https://informator.press/liashko-vidvidav-sviy-internat-v-borzni-z-nahody-30-richchia-vypusku-video/”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]