Ольга Сумська влаштувала сексуальну зйомку на ліжку: спекотні фото

Ольга Сумська влаштувала сексуальну зйомку на ліжку: спекотні фото
Українська акторка Ольга Сумська з легкістю розбурхала мережу новими знімками. Зірка опублікувала фото у шовковій спокусливій піжамі, засвітивши стрункі ноги.

53-річна Ольга Сумська є однією з найпопулярніших українок сьогодення. Приголомшлива акторська кар’єра та дизайнерський дебют — це не всі проєкти, які приносять їй шалену славу. Ольга Сумська є успішним блогером, за інстаграм-сторінкою якої стежать тисячі людей. Тому чи не щодня знаменитість ділиться з прихильниками кадрами, які іноді відзначаються пікантністю.

Об этом сообщает FLB

22 травня зірка опублікувала серію знімків з імпровізованої фотосесії. Перед камерою Ольга Сумська постала у рожевій нічній сорочці та халаті. Вбрання тільки підкреслило струнку фігуру зірки та оголило її ноги, що виглядало дуже звабливо у кадрі. Ще більшої пікантності додала локація зйомки — акторка позувала на ліжку.

А вже у дописі Ольга Сумська зізналась, що в захваті від домашніх комплектів з шовку. За словами телезірки, вдома вона приміряє спортивний костюм, а от на зйомках фільмів залюбки одягає подібні вбрання.

"У мене є декілька прекрасних піжам і халатів, але одягаю в домі спортивний костюм, а в цих комплектах знімаюсь в кіно... Звісно, я б їх носила щодня, але біля плити з борщем не до гламуру. Але душа просить чогось романтичного", – зазначила Ольга Сумська.

24
  • Ольга Сумська подарувала шанувальникам антикризове фото
  • Ольга Сумська показала сімейні фото і вразила змінами у зовнішності
Читай U-News в Google News: жми Подписаться

Джерело статті: “https://u-news.com.ua/92065-olga-sumska-vlashtuvala-seksualnu-zjomku-na-lizhku-spekotni-foto.html”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]