Коронавірус у Німеччині: один хворий – у критичному стані

У двох федеральних землях Німеччини зареєстрували перші випадки інфікування коронавірусом. Ідеться про Північний Рейн-Вестфалію на заході та Баден-Вюртемберг на півдні країни. Один із інфікованих – у критичному стані.

Об этом сообщает Роспрес


Перші випадки захворювання на коронавірус у вівторок, 25 лютого, зафіксували ще у двох федеральних землях Німеччини – у Північному Рейні-Вестфалії на заході та Баден-Вюртемберзі на півдні країни.


Інфікування у Північному Рейн-Вестфалії


Коронавірус виявили у чоловіка з міста Еркеленц, яке знаходиться поблизу кордону з Нідерландами. Зазначається, що чоловік перебуває у критичному стані. Увечері вівторка його життя підтримував апарат штучного дихання, повідомляє телеканал WDR. Інформації про те, чи виявили коронавірус у його дружини, немає. Утім, їх обох транспортували до лікарні у столиці федеральної землі Дюссельдорфі.


Зазначається, що чоловікові та жінці трохи більше 50 років. Подружжя часто їздить у відрядження через роботу. У якості запобіжного заходу місцева влада міста вирішила закрити дитячі садки та школи.


Зараження у Баден-Вюртемберзі


Коронавірус виявили також у 25-річного чоловіка з адміністративного району Геппінген поблизу Штутгарта. Місцева влада припускає, що він міг заразитися під час поїздки до Мілана. У чоловіка з’явилися симптоми застуди після повернення з Італії , тож він звернувся до місцевого управління охорони здоров’я. Тест на коронавірус показав позитивний результат. Після цього чоловіка перевезли до клініки на лікування. Там він перебуває в ізольованому приміщенні.


Місцева влада намагається встановити усіх, хто контактував з інфікованим. У якості превентивних заходів люди, з якими він найбільше спілкувався, мають залишатися вдома. Також щодня буде перевірятися стан їхнього здоров’я. Якщо у когось із контактних осіб розвинуться симптоми, їх також ізолюють у лікарні.


Раніше у Німеччині зафіксували 16 інфікованих на коронавірус. Щонайменше одного з них вже виписали з лікарні. У Німеччині вірус поширився у місті Штарнберг федеральної землі Баварія, де співробітники компанії Webasto заразилися від колеги, яка прибула з Китаю.


Джерело статті: “https://golosua.info/2020/02/26/koronavirus-u-nimechchyni-odyn-khvoryi-u-krytychnomu-stani/”

Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]